آخرین خبرها

برگزاری جلسه مشترک با سازمان عمران اوقاف

MrSedighi-New2

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که جلساتی با محوریت چگونگی همکاری با مدیر عامل سازمان عمران اوقاف یزد جناب آقای مهندس شاهینی برگزار کردیم مهندس محمد جواد صدیقی افزود : در این نشست صیممانه بر چگونگی سرمایه گذاری و همکاری شرکت عمران اوقاف و همچنین روند پیشرفت پروژه و چگونگی و روند ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جلسه مشترک مدیرعامل شرکت سبزه کوه آراد با مدیر کل محترم دادگستری استان

MrSedighi-New

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که جلساتی با موضوع بررسی راهکار های افتتاح سریعتر پروژه تله کابین با مدیر کل محترم دادگستری استان جناب آقای حیدری برگزار کردیم. مهندس محمد جواد صدیقی افزود : در این راستا اهداف چگونگی احداث پروژه تله کابین ‏، مشکلات و موانع و راهکار های رفع آنها ... بیشتر بخوانید »

اولین همایش سهامداران جهت بهره برداری از پروژه تله کابین

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که با عنایت به خداوند متعال و در سایه توجه حضرت ولی عصر ، اولین همایش بهره برداری از پروژه تله کابین با حضور جمعی از سهامداران مجموعه گردشگری و جهانگردی شرکت سبزه کوه آراد برگزار می گردد. مهندس محمد جواد صدیقی افزود : این همایش روز ... بیشتر بخوانید »

خرید سهام همراه با سفر به کشور اتریش برای ترخیص ماشین آلات پروژه

mr sedighi

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که هر سهامداری که تا تاریخ ۱۳۹۲/۹/۲۱ سهام خریداری نماید به قید قرعه به اتفاق هیئت مدیره جهت بازدید و ترخیص ماشین آلات به کشور اتریش اعزام خواهد شد ، مهندس محمد جواد صدیقی افزود : با توجه به حساس بودن مراحل ترخیص ماشین آلات پروژه مشارکت ... بیشتر بخوانید »

افزایش ارزش سهام شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد از هشتم آذر ماه

saham 2

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه ارزش سهام تله کابین با توجه به نصب نهایی ماشین آلات و مطالعه تکمیلی احداث و تکمیل خط  تله کابین ارزش سهام تله کابین و مشارکت و همکاری بیش از ۵۰ درصد از سرمایه گذاران و سهامداران از روز هشتم آذر ماه سال ۱۳۹۲ ، ارزش سهام با ... بیشتر بخوانید »

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد : نیاز به سرمایه گذار جهت تسریع در راه اندازی پروژه داریم ، مشارکت همه سرمایه گذاران لازم است

saham15_saham (3)

  مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد بیان کرد : با توجه به راه اندازی پروژه تله کابین ، شرکت نیاز به سرمایه دارد که باید از طریق جذب سرمایه گذار تامین گردد  در همین راستا با مبلغ چهل میلیارد ریال (۴۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰) جذب سرمایه از طریق سهامداران که حق تقدم دارند شرکت سبز کوه آراد میتواند ماشین ... بیشتر بخوانید »

ارزش سهام تله کابین به ۲۰۰ هزار تومان در هر سهم رسد

saham15_saham (3)

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه ارزش سهام تله کابین با توجه به نصب مقدماتی ماشین آلات و مطالعه نهایی احداث و تکمیل جاده تله کابین ارزش سهام تله کابین به ۲۰۰ هزار تومان رسید و تمام کارهای زیر بنایی و تجهیزات کارگاه  به پایان رسیده است محمد جواد صدیقی افزود : افرادی که ... بیشتر بخوانید »

پیگیری مراحل نهایی اخذ وام شرکت برای تکمیل پروژه

صدیقی

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان این مطلب که روند اجرای پروژه تله کابین در چه مرحله ای است افزود: با توجه به درخواست و پیگیری ها و جلسات مکرر شرکت با مسئولان بانک ها خوشبختانه وام پروژه در مرحله کارشناسی بوده  که انشاالله بزودی پرداخت می گردد تا روند اجرای پروژه با سرعت بیشتری ... بیشتر بخوانید »

حضور تله کابین یزد در سومین همایش و جشنواره بین المللی سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

  سومین همایش و جشنواره بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در روز های ۱۶ تا ۱۸ اسفند سال جاری برگزار می شود که شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد به منظور معرفی فعالیت های خود به سرمایه گذاران خارجی و داخلی و همچنین ... بیشتر بخوانید »

ارزش سهام سبزه کوه آراد افزایش یافت

ارزش سهام شرکت سبزه کوه آراد  افزایش یافت به گزارش مدیر روابط عمومی این شرکت سهام شرکت مذکور با توجه به هزینه های جاری , افزایش سرمایه ثبتی ، و پیشرفت مراحل اخذ وام با ۳۵ هزار تومان افزایش هر سهم به ۱۷۵ هزار تومان ارتقاء یافت ، مجید فرهنگ فر بیان نمود روند اجرایی پروژه تله کابین با مساعد ... بیشتر بخوانید »

افتتاح دفتر نمایندگی تله کابین در شهرستان انار

_

مسئول روابط عمومی تله کابین یزد با بیان اینکه دفتر نمایندگی تله کابین یزد در شهرستان انار افتتاح شده است افزود : برای سهولت در امر پاسخگویی به روند اجرایی پروژه و شیوه سرمایه گذاری و شیوه احداث آن به سهامداران استان کرمان و توابع آن شعبه تله کابین یزد را پس از افتتاح در میبد و اردکان و استان ... بیشتر بخوانید »

افتتاح دفتر نمایندگی تله کابین یزد در استان تهران

tehran

مسئول روابط عمومی تله کابین یزد با بیان اینکه دفتر نمایندگی تله کابین یزد در استان تهران افتتاح شده است افزود : برای سهولت در امر پاسخگویی به روند اجرایی پروژه و شیوه سرمایه گذاری و شیوه احداث آن به سهامداران تهرانی شعبه تله کابین یزد را پس از افتتاح در میبد و اردکان در استان تهران را افتتاح کردیم. ... بیشتر بخوانید »

افتتاح دفتر نمایندگی تله کابین یزد در میبد و اردکان

saham15_saham (3)

مدیر عامل شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه آراد با بیان اینکه دفتر نمایندگی تله کابین یزد در میبد و اردکان افتتاح شده است افزود : برای سهولت در امر پاسخگویی به روند اجرایی پروژه و شیوه سرمایه گذاری و شیوه احداث آن به شهروندان میبدی و اردکانی شعبه تله کابین یزد در میبد و اردکان را افتتاح کردیم. محمد ... بیشتر بخوانید »

حضور گروه تله کابین یزد در نخستین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان یزد

hamayesh

  شرکت گردشگری و جهانگردی سبزه کوه  آراد (تله کابین یزد) به دعوت استانداری امسال در نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان یزد شرکت می کند که با محوریت استان یزد و حضور ۵ استان دیگر باهمکاری منابع علمی و اقتصادی (داخلی و خارجی)  و حضور صاحب نظران آن حوزه در خرداد ماه سال ۱۳۹۱ با اهداف زیر شرکت ... بیشتر بخوانید »

سهام تله کابین ۱۲۵ هزار تومان می شود !!

صدیقی

مدیر عامل شرکت تله کابین یزد اعلام نمود بنا به اظهارات کارشناسان پروژه از روند اجرایی از تاریخ ۲۵ دی ماه بعد از اربعین حسینی سهام تله کابین یزد از ۱۱۷ هزار تومان به ۱۲۵ هزار تومان افزایش می یابد . محمد جواد صدیقی افزود : افزایش ارزش سهام در حالی اتفاق می افتد که مابقی ماشین آلات بارگیری گردیده ... بیشتر بخوانید »

بالا